Sıkça Sorulan Sorular

 

Nasıl üye olabilirim?

Yeni bir üyelik oluşturmak için Ana sayfamızda sağ üst köşede bulunan "Giriş Yap ya da Üye Ol" butonuna tıklayınız. Açılan menüde Üye Ol Formunu doldurarak kayıt ol demeniz yeterli olacaktır.

Üye olurken T.C. Kimlik/Vergi No kısmı zorunlu görünüyor, neden?

E-ticaret yöntemi ile yapılan tüm satışlarda, Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından 19.10.2019 tarihli ve 30923 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan 509 Sıra No.lu Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği ile E-Fatura veya E-Arşiv fatura düzenlenmesi zorunlu tutulmuştur. Bu bağlamda fatura düzenleyerek vergi yükümlülüğümüzü tamamlayabilmemiz için T.C Kimlik ya da Vergi Kimlik Numarası ilgili alana yazılmalıdır. Vergi mükellefi olmayan ve bu bilgiyi paylaşmak istemeyen bireysel müşteriler ilgili alanı 11 haneye tamamlayacak şekilde 1 rakamı ile doldurabilirler.

Örnek; 11111111111

Şahıs ya da A.Ş/Limited Şirketleri için Vergi No ve Vergi Dairesi alanı mutlaka doldurulmalı ve fatura tipi kısmından "E-Fatura - E-Arşiv Fatura" seçimi yapılmalıdır.

 

Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

Sitemize üye olmadan alışveriş yapamazsınız.

Kampanyalardan ve yeni ürünlerden nasıl haberdar olabilirim?

Kampanyalardan ve yeni ürünlerimizden üye kaydı oluştururken “e-posta veya sms ile bilgi almak istiyorum” seçeneğini seçebilirsiniz. 

Kişisel bilgilerim güvende mi? Başka şirket ve kurumlarla paylaşılacak mı?

Kişisel bilgileriniz hiç bir kurum ve kuruluş ile paylaşılmamaktadır. Kredi kartı ve bankamatik kartı bilgileriniz hiçbir zaman sistemimize kaydedilmemektedir. Kişisel bilgilerinizin ve hesabınızın güvenliği için tüm bilgileriniz dünyada yüksek güvenlik sağlayan ‘Thawte (DigiCert, Inc.) Kurumsal SSL’ sertifikası ile şifrelenmiştir.

Şifremi unuttum ne yapmam gerekir?

Giriş Yap bölümünde “Şifremi Unuttum” bölüme gelerek Eposta kısmına e-posta adresinizi girdikten sonra gönder seçeneğini kullanmanız. yeterli olacaktır. Yeni şifreniz e-mailinize gönderilecektir. Hesabınıza giriş yaparak “Üyelik Bilgilerim>Bilgilerim” bölümünde yer alan "Şifre İşlemleri" sekmesinden mevcut şifrenizi güncelleyebilirsiniz.

Üyelik ve adres bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?

Sitemize kayıtlı olan adres veya başka bilgilerinizi değiştirmeniz gerekiyorsa “Giriş Yap” bölümünden üye girişi yaparak sağ üst köşede yer alan "Üyelik Bilgilerim" kısmından değiştirmek istediğiniz bölüme gidiniz. Burada gerekli değişikliklerin hepsini yapabilirsiniz. 

Müşteri Hizmetleri
0262 999 57 94