Kargo ve Teslimat

 

Kargo Bedelleri

Belirtilen sipariş tutarı ve üzerindeki alışverişlerinizde kargo ücretsizdir (bu kampanyamız başka kampanyalarla aksi belirtilmedikçe birleştirilemez).

Belirtilen tutarın altındaki alışverişlerinizde sabit kargo ücreti alınır.

Siparişiniz ile ilgili kargo ücreti yansıma durumu ve kargo tutarı sepete ürün eklendiğinde görüntülenebilmektedir.

Teslimat

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından garantisi ile size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-maili ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-mail size yollanacaktır.

Kesinleşen siparişler yurtiçinde anlaşmalı kargo şirketi tarafından teslim edilmektedir. Bazı illerde teslimat süreleri kargo firmasına göre farklılıklar gösterebilmektedir. Siparişleriniz en geç 4 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo firmasına verilecektir.

Sevkiyat tarafınıza teslim edilmek üzereyken kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmis olursunuz Kargo yetkilisi görevini yerine getirdikten sonra ortaya çıkabilecek hasar, kırık vb. durumlardan müşterinin sorumlu olduğunu unutmamalısınız.

Siparişinizin durumunu, kullanıcı girişi yaptıktan sonra Siparişlerim bölümünden takip edebilirsiniz.

Özgürlük Kitap Kırtasiye Pazarlama Dağıtım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, web sitesi olan “www.ozgurlukkitap.com” üzerinden verilen siparişleri iptal etme hakkını, ödenen tutarın müşteriye iade edilmesi kaydıyla saklı tutar.

 

Müşteri Hizmetleri
0262 999 57 94